Alicja Kisiak

Alicja Kisiak

226 artykułów
Prowadzi bloga kulinarnego i jest gospodynią domową. Przy 3 dzieci i dwóch psach musiała wypracować metody, które oprócz czystego domu i pracy pozwolą jej mieć też czas dla siebie i właśnie nimi dzieli się z czytelnikami.
Jak prać kurtkę z membraną

Jak prać kurtkę z membraną?

Kurtka z membraną to jeden z najważniejszych elementów garderoby dla osób, które lubią aktywność na świeżym powietrzu, zwłaszcza w górach. Kurtka ta jest wykonana z materiałów, które zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem oraz zapewniają oddychalność, co jest niezwykle ważne podczas intensywnych aktywności. Aby kurtka z membraną zachowała swoje właściwości ochronne przez długi czas, musi być odpowiednio pielęgnowana. W tym artykule dowiesz się, jak prać kurtkę z membraną, aby nie uszkodzić jej właściwości.

Najmodniejsze kolory pościeli 2023 – które z nich sprawdzą się w naszej sypialni?

Każdy z nas świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że pościel staje się niezbędnym elementem aranżacji naszego łóżka. Wobec tego, w momencie kiedy decydujemy się na zrobienie zakupów w kontekście tekstyliów do sypialni, zwracamy uwagę na to, by swoim designem nasza pościel dopasowała się także do ogólnego wystroju naszego wnętrza. Jednocześnie warto sobie uświadomić, że istnieją także najmodniejsze kolory i wzory pościeli, które polecane są przez wielu projektantów i architektów wnętrz. Wobec tego, jakie kolory tekstyliów do sypialni królują w 2023 roku?

Jak robić zdjęcia nocą telefonem? Czyli Nightografia a Samsung Galaxy S22 5G 128GB

To, jak dany smartfon radzi sobie z wykonywaniem zdjęć, często jest dla nas kluczowym wyznacznikiem jego jakości. Dotyczy to zwłaszcza zdjęć nocnych, które często nie są w stanie zagwarantować nam oczekiwanej jakości ze względu na małą ilość światła. Na całe szczęście technologia nieustannie się rozwija, a wraz z nią Nightografia. Z tego powodu warto sprawdzić, jakim aparatem do zdjęć nocnych dysponuje Samsung Galaxy S22 5G 128GB – jego jakość może zaskoczyć nawet weteranów fotografii!