Browsing Category

Szkodniki domowe

9 posts
jak pozbyć się pcheł z domu

Jak pozbyć się pcheł z domu?

Twój kot lub pies na pewno wiedzą, że nie ma nic gorszego niż pchły. Gdy szkodniki zainfekują twoje meble i zaczną się w nich namnażać, przekonasz się, że zwierzęta miały całkowitą rację. Masz problem ze zwierzęcymi pasożytami? Koniecznie dowiedz się, jak pozbyć się pcheł z domu!
jak pozbyć się myszy

Jak pozbyć się myszy z domu i piwnicy?

Wszędobylskie myszy potrafią skutecznie utrudnić codzienne życie: zanieczyszczają żywność, przegryzają kable, a w nocy niemiłosiernie hałasują. Masz dość niechcianych gości w domu? Sprawdź, jak pozbyć się myszy i sprawić, by już nigdy nie wróciły do twojej kuchni i piwnicy!
jak pozbyć się rybików

Jak pozbyć się rybików z łazienki?

Są niewielkie i łatwo przyzwyczaić się do ich obecności. Niewinnie wyglądające rybiki cukrowe mogą jednak spowodować wiele szkód w twoim domu. Jak pozbyć się rybików i jak zadbać o odpowiednie warunki w domu, by owady już do ciebie nie wróciły?
jak pozbyć się pluskiew

Jak pozbyć się pluskiew?

Pluskwy domowe nie są niebezpieczne dla zdrowia. Nie oznacza to jednak, że musisz godzić się na ich obecność w twoim domu. Jak pozbyć się pluskiew i zapewnić sobie komfort odpoczynku? Koniecznie przeczytaj nasze porady!