Ida Grabska

Ida Grabska

113 artykułów
Fanka wszelkiego rodzaju gadżetów pomagających w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Preferuje samodzielnie robione środki czystości, stara się nie używać chemii.

Na jaki płaszcz damski zdecydować się w 2023?

Szukasz modnego płaszcza damskiego na sezon 2023? Projektanci przygotowali w tym roku wiele ciekawych propozycji, wśród których nie brakuje niespodzianek. Pośród największych trendów można znaleźć zarówno ponadczasową klasykę, jak i nietuzinkowe projekty dla fanek awangardy. Sprawdź, na jakie płaszcze damskie warto zwrócić uwagę w 2023 roku.

5 kreatywnych sposobów na wykorzystanie blatu pralki

Niezależnie od tego, czy możemy pochwalić się większą łazienką, czy może posiadamy znacznie mniejszą przestrzeń, zapewne marzymy o tym, aby dana powierzchnia została poprawnie i funkcjonalnie zaaranżowana. W tym przypadku warto zwracać uwagę przede wszystkim na możliwość wykorzystania dostępnej przestrzeni w taki sposób, aby użytkowanie łazienki było przede wszystkim komfortowe. Dlatego z tego artykułu dowiesz się, jak kreatywnie wykorzystać blat pralki i nie marnować wolnego miejsca! 

Czy trzeba odśnieżać chodnik – przepisy

Czy trzeba odśnieżać chodnik? To pytanie zadaje sobie wielu, gdy zimowe opady śniegu pojawia się na ulicach. Powodują one nie tylko radość, ale również określone obowiązki po stronie właściciela nieruchomości, czy zarządcy dróg. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to sprawdź, co mówią o tym przepisy!
skrzaty świąteczne jak zrobić

Skrzaty świąteczne – jak zrobić tą modną i efektowną dekorację?

Skrzaty świąteczne - jak zrobić tą wyjątkową dekoracje? Jak zrobić kartkę świąteczną? Jak zrobić stroik świąteczny? Każdy kto ceni sobie własnoręcznie wykonane ozdoby, z pewnością w okresie przedświątecznym zadaje sobie te pytania. Pora znaleźć na nie odpowiedzi! Podpowiadamy jak w prosty sposób zrobić świątecznego skrzata!
obrus

Jaki obrus na stół wybrać?

W każdym domu powinien znajdować się duży stół, przy którym domownicy będą mogli spożywać wspólnie jedzenie. Ten niezastąpiony element wyposażenia mieszkania najczęściej usytuowany jest w jadalni, kuchni lub salonie. Solidny stół pełni funkcję nie tylko użytkową, lecz dekoracyjną, toteż musi się odpowiednio prezentować. W tym celu warto sięgnąć po wysokiej jakości obrus, który oprócz walorów estetycznych, będzie stanowił ochronę blatu. Aby tkanina dobrze odgrywała swoją rolę, musi być dopasowana do wymiarów stołu. Jaki obrus wybrać na poszczególne okazje?