Profesjonalne usługi DDD – po tych elementach poznasz, że pracujesz z fachowcami!

Nieważne, czy szukamy firmy wykonującej usługi budowlane, fryzjerskie czy medyczne – naszym celem jest znalezienie takiej, która ma odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje. Tak samo powinno być ze specjalistami z branży DDD. Po czym możemy poznać, że mamy do czynienia z profesjonalistami? Aby poznać odpowiedź, zapoznaj się z naszym artykułem!
Alicja Kisiak

Czym są usługi DDD? 

Zacznijmy od wyjaśnienia skrótu DDD – odkażanie powierzchni to dezynfekcja, likwidacja gryzoni to deratyzacja, a dezynsekcja to likwidacja insektów. 

Są to główne usługi, na których opiera się działalność firm z branży DDD, ale wiele z nich zajmuje się również osuszaniem mieszkań po zalaniu, usuwaniem z lokali nieprzyjemnych zapachów (dezodoryzacja), czy opróżnianiem i sprzątaniem mieszkań. Jak widać są to działania bardzo wszechstronne, a do tego wyjątkowo istotne dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

Po czym możemy poznać, że konkretna firma wykonująca usługi DDD to profesjonaliści?

Oto lista najważniejszych czynników, świadczących o tym, że mamy do czynienia z fachowcami, których warto zatrudnić:

  • Posiadają wymagane certyfikaty oraz licencje


Są w stanie przedstawić dokumenty świadczące o odpowiednim przeszkoleniu pracowników oraz spełnianych standardach, jeśli chodzi o przeprowadzanie zabiegów środkami chemicznymi. Ich sprzęt oraz środki wykorzystywane w pracy posiadają wszelkie wymagane atesty.

  • Umowa o usługi DDD to standardowa procedura firmy


Firma nie proponuje pracy „na czarno”, czyli wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Obie strony podpisują umowę, w której zostały zawarte dane firmy i klienta, zakres usług, koszty, terminy i sposób przeprowadzanych zabiegów. Jest to ważna podstawa do ewentualnych reklamacji oraz dokument istotny w sytuacji, kiedy chodzi np. o przetargi na usługi DDD.

  • Specjaliści są terminowi i skrupulatni w swojej pracy


Bardzo ważna jest dokładność i przeprowadzanie prac w odpowiedniej kolejności, a także jak najszybsze podjęcie działań.  Z tego powodu fachowcy najpierw robią rekonesans, aby np. ustalić wielkości populacji, zlokalizować skupiska szkodników i (jeśli to możliwe) ustalić źródło ich pojawienia się. Dopiero wtedy dobierają odpowiednie środki i przeprowadzają niezbędne zabiegi w ramach usługi DDD – takie standardy utrzymuje przedsiębiorstwo Stander.

  • Personel firmy jest pomocny i kompetentny


Zawodowcy mają wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu ich działania są skuteczne, a także bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Są również w stanie racjonalnie ocenić sytuację i odpowiedzieć na wszystkie pytanie zadawane przez klientów. Powinniśmy czuć, że jesteśmy przez firmę traktowani poważnie i z szacunkiem, a wykonywane przez nią usługi dają wymierne efekty.

Zlecając wykonanie usług DDD wykwalifikowanym technikom, nie musimy się martwić o to, że coś pójdzie nie tak i zostaniemy sami z problemem. Może się okazać, że zapłacenie za wykonanie usługi odłowienia kuny czy pozbycia się karaluchów to żaden wydatek w porównaniu do tego, jakie koszty poniesiemy w związku z samodzielną (nieudolną) walką z tymi gryzoniami. Warto mieć to na uwadze i zdać się na zawodowców.

Materiał promocyjny

Archiwum: grudzień 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts