Najlepsze świece sojowe na zimę. Jaki zapach wybrać?

Alicja Kisiak

Polskie świece z wosku sojowego są doskonałym dodatkiem do wnętrza. Budują przyjemny klimat, zapewniają radosne migotanie ognia i pięknie pachną. Ułatwią zrelaksowanie się i uprzyjemnią każdą chwilę. 

Spokojna kolacja wieczorem? Będzie zdecydowanie lepiej smakowała w towarzystwie migoczącej świecy. Relaksujący wieczór w wannie? Aromat świecy pogłębi relaks i zbuduje bardziej sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę. Nie wspominając już o domowych randkach, które nie powinny się odbywać bez towarzystwa świec! 

Celebrowanie pór roku jest miłym zwyczajem. Pomoże przetrwać deszczowe wieczory i wybaczyć zimie jej lodowate noce. Gdy nie mamy możliwości rozpalenia kominka lub chcemy dodatkowo podkreślić zimowy nastrój z pomocą przychodzą świece sojowe. 

Widok ognia nie tylko rozgrzeje nas w zimowe wieczory, ale również stworzy przyjemną atmosferę i rozbudza zmysł węchu, otulając nas wybranym zapachem. Który zapach idealnie nada się na zimowe dni i noce? 

Ciastko Brownie 

Ten czekoladowy zapach kojarzy się z gorącą czekoladą, ciastkami i pieczeniem słodkości. To doskonały aromat, przywodzący na myśl dekorowanie świątecznych pierniczków. Wprowadzi w domu atmosferę ciepła i słodyczy – wprost idealną na chłodne zimowe wieczory. 

Delikatny czekoladowy aromat osłodzi wypijaną wieczorem herbatę lub poranną kawę. Przypomina o pierniczkach, w które warto się wyposażyć na Gwiazdkę. Nawet jeśli na co dzień stronisz od słodyczy, to zimowy czas jest doskonałym momentem, aby się nimi otoczyć, chociażby w formie zapachowej! 

Pomarańcza 

Nie wyobrażam sobie świąt bez pomarańczy i mandarynek. Najbardziej zimowe owoce, które stanowią absolutny must-have w każdym domu podczas świąt. Zapach pomarańczy przywodzi na myśl grzane wino i świąteczne jarmarki. 

Zapach świecy jest cytrusowy i orzeźwiający. Pobudza zmysły i wypełnia domową przestrzeń, tworząc cudowną zimową atmosferę.

Świerk 

Podczas zimowych, chłodnych wieczorów, gdy za oknem prószy śnieg, często wracamy myślami do lata i gorących dni. Zapach Świerk przywodzi na myśl wakacje nad morzem, na mazurach, otoczenie lasu i spokoju. 

Oprócz tego świerk nieodłącznie kojarzy się ze świątecznym drzewkiem i prezentami. To połączenie sprawia, że świeca sojowa o zapachu świerku stanowi doskonały element zimowego wystroju mieszkania. Łączy w sobie zarówno gorące lato, jak i białą zimę. 

Świece Air Flavour – doskonały gwiazdkowy prezent 

Minimalistyczny design świec sojowych Air Flavour sprawdzi się w każdym wnętrzu. Są w pełni ekologiczne i wegańskie, a ich przyjemne zapachy trafią w każdy gust, co czyni z nich doskonałe prezenty gwiazdkowe. 

Dostępne są zarówno zapachy bardziej zimowe, jak i kwiatowe przywodzące na myśl wiosnę i lato. Niewielki przedmiot uprzyjemni zimowe wieczory mamie, siostrze, ukochanemu i każdej innej osobie, której zdecydujemy się sprezentować świecę.

Archiwum: maj 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts