Dlaczego warto wstawić szklany stół rozkładany do salonu glamour?

Urządzanie salonu glamour nie polega na przeładowaniu aranżacji złotem i marmurem. Wnętrze powinno zachwycać wyważoną elegancją, dbałością o detale i funkcjonalnością. W estetykę glamour idealnie wpisuje się rozkładany szklany stół. Dowiedz się, dlaczego warto mieć go w swoim salonie inspirowanym pałacowym stylem.
Alicja Kisiak

Stół rozkładany – niezastąpiony towarzysz przyjęć

Stoły rozkładane to sprytnie zaprojektowane meble, które można w łatwy sposób powiększyć. W zależności od wybranego modelu uzyskuje się różne długości blatu. Po złożeniu stół jest wyjątkowo zgrabny, może mieć zaledwie 160 cm długości. Funkcja rozkładania może natomiast wydłużyć blat do 250–260 cm. Taki mebel na co dzień sprawdzi się do spożywania posiłków przez domowników, a okazjonalnie umożliwi wyprawianie eleganckich przyjęć dla większej liczby osób. Bo chyba nie chcesz, by Twój salon glamour błyszczał tylko dla Ciebie? Decydując się na szklany stół rozkładany, powiększysz optycznie pomieszczenie i wypełnisz je dodatkowym blaskiem. Warto wykorzystać ten trik aranżacyjny zwłaszcza w niewielkim salonie. 

Rodzaje stołów rozkładanych

Rozkładane stoły do jadalni różnią się m.in. wymiarami przed i po rozłożeniu, stylem i kolorystyką, materiałem i kształtem blatu oraz systemem rozkładania. Rozłożone mogą pomieścić nawet ponad 10 osób. Kształt blatu może być prostokątny, kwadratowy lub okrągły. Dwa pierwsze warianty pozwalają na optymalne zagospodarowanie otwartej przestrzeni i efektowne odseparowanie strefy jadalnianej. Są z reguły łatwiejsze do wkomponowania w mniejsze wnętrza, ponieważ możne je dosunąć do ściany. Natomiast model z okrągłym blatem sprzyja budowaniu atmosfery przytulności. Z uwagi na brak kantów, potęguje efekt harmonii i stanowi bezpieczniejsze rozwiązanie, jeśli w domu są małe dzieci. Ponadto stoły rozkładane różnią się stylistyką. Modele drewniane najczęściej wybierane są do aranżacji klasycznych i rustykalnych, a drewniano-metalowe do surowszych wnętrz loftowych i industrialnych. Pełen blasku i elegancji model ze szklanym blatem świetnie koresponduje z estetyką glamour i nowoczesną. Idealny stół rozkładany do swojego salonu znajdziesz w Agacie. Czeka tam na Ciebie kilkaset modeli w różnych stylach.  

Najlepszy szklany stół rozkładany do salonu glamour

Szklany stół rozkładany prezentuje się bardzo elegancko i cechuje go wszystko to, co pożądane w stylu glamour. Godne uwagi są modele z blatami wykonanymi z hartowanego szkła pokrytego ceramiczną powłoką. W połączeniu z masywną, futurystyczną podstawą tego typu blaty tworzą efektowny i solidny mebel, który zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych stołów rozkładanych. Dobrze prezentuje się w zestawieniu ze srebrnymi i chromowanymi dodatkami, charakterystycznymi dla przestrzeni glamour i modern glam. Jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że doskonale współgra z różnymi odmianami stylu glamour. Efekt lustrzanego połysku zapewnia także blat wykonany z płyty MDF i pokryty matą akrylową.

Elegancki i praktyczny szklany stół rozkładany

Salon w stylu glamour powinien zawsze błyszczeć i lśnić czystością. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni, stół szklany jest bezproblemowy do utrzymania w czystości. Stosując specjalne środki czyszczące do szyb i luster, pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń i uzyskasz wspaniały blask. I co ważne, nie będziesz drżeć na widok każdej kropli rozlanego napoju, jak w przypadku blatu drewnianego. Gwarantujemy, że wstawienie szklanego stołu rozkładanego do salonu glamour sprawi, że każdy będzie chciał przebywać w takiej wytwornej i funkcjonalnej przestrzeni.

Treść promocyjna

Archiwum: grudzień 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts