Wieszak na medale – prestiżowe miejsce w domu dla każdego sportowca

Alicja Kisiak
piękny medal za zajęcie 1 miejsca

Sportowcy na przestrzeni lat otrzymują różnego typu wyróżnienia oraz nagrody, jednak przyjęło się, że najważniejszymi są medale. Niewielkich rozmiarów krążki pięknie zdobią domową półkę, dlatego warto znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Coraz częściej przechowywane są one na specjalnych wieszakach na medale, które stanowią idealne tło dla tego typu nagrody.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w wieszak na medale?

Sportowcy zwykle mają na swoim koncie wiele sukcesów, które przypieczętowane są pięknymi medalami w różnych kolorach. Zdobywcy pojedynczych krążków zwykle nie mają większego problemu z ich przechowywaniem, jednak ten pojawia się w momencie, gdy w domu znajdziemy ich sporą ilość. Naturalną więc staje się potrzeba znalezienia pewnego organizera, który pomoże nam zachować porządek w medalach. Doskonałym rozwiązaniem będą wieszaki na medale, dzięki którym:

  • można usystematyzować swoją kolekcję,
  • krążki pięknie się prezentują,
  • mamy łatwy dostęp do medali w każdym momencie.

Ponadto dzięki wieszakom można utrzymać krążki w czystości – nie trzeba ich nawet zdejmować podczas porządkowania mieszkania, wystarczy delikatnie przetrzeć je suchą ścierką, pozbywając się drobinek kurzu. Wieszaki na medale można znaleźć w niemal każdym domu, w którym mieszka zawodowy sportowiec. Niemniej jednak coraz częściej zaopatrują się w nie także amatorzy, którzy na swoim koncie mają wiele zwycięstw, a tym samym przyznanych nagród. 

Medale, które zdobią wieszaki

Posiadanie wieszaka na medale jest istotne zwłaszcza w przypadku osób, które zdobyły sporo tego rodzaju nagród i mają problem z ich odpowiednim przechowywaniem. Nie bez znaczenia jest to, jakie medale znajdą się finalnie na wieszaku. Jeśli ma on prezentować się elegancko i dostojnie, to powinny być to wyłącznie krążki odlewane na zamówienie, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Medale pochodzące z produkcji masowej nie wyglądają efektownie, w dodatku nie przypominają sportowcom, przy jakiej okazji zostały zdobyte. Zupełnie inaczej jest w przypadku krążków odlewanych, które zazwyczaj są odpowiednio spersonalizowane. Jest to możliwe dzięki projektowi, który klient – czyli organizator zawodów – dostarcza we własnym zakresie. Na medalach można więc znaleźć informacje odnośnie zawodów, zdobytego miejsca, daty zawodów czy samego ich organizatora. Medale odlewane na zamówienie są odporne na działanie czynnika czasu, przez co z powodzeniem mogą one zdobić wieszaki nawet przez wiele lat. Nie korodują, nie odkształcają się, a utrzymanie ich w czystości nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu ani dużych nakładów pracy. Nic więc dziwnego, że to właśnie tego rodzaju krążki najpiękniej prezentują się na wieszakach i to one są wybierane przez sportowców to zdobienia ścianek w salonie czy w sypialni. Pamiętajmy, że wieszaki można zakupić w niemal każdym sklepie z akcesoriami dekoracyjnymi bądź dla sportowców, podczas gdy produkcją medali na zamówienie mogą zajmować się wyłącznie wybrane firmy, kultywujące ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. 

Archiwum: październik 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *