Ranking najlepszych prezerwatyw 2023 – TOP 5 najczęściej wybieranych

Prezerwatywy to najpopularniejsza forma antykoncepcji, która jako jedyna zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Skuteczność szacuje się od 85 do 98%, przy założeniu, że prezerwatywa jest użytkowana w prawidłowy sposób. Na rynku znajdziesz szeroki wybór prezerwatyw: bez lateksu, smakowe, przedłużające stosunek. W naszym rankingu prezerwatyw prezentujemy najczęściej wybierane produkty, na których możesz polegać. Ciesz się aktywnością seksualną, ale pamiętaj o zdrowiu, bezpieczeństwie i swoim komforcie.
Alicja Kisiak

Czy prezerwatywy są skuteczne? 

Należy pamiętać, że żadna forma antykoncepcji nie daje 100% bezpieczeństwa
i ochrony przed zajściem w ciąże. Prezerwatywy mają wysoką skuteczność, która waha się między 85-98%. Najlepsze prezerwatywy zapewnią Ci bezpieczeństwo, ale należy pamiętać o ich prawidłowym założeniu. Prezerwatywę zakłada się na penisa w stanie erekcji, przed penetracją. Ważne, by kupować te produkty w aptece lub zaufanych drogeriach, gdzie są prawidłowo przechowywane, czyli chronione przed światłem słonecznym i wysoką temperaturą. Nigdy nie powinno się używać prezerwatywy po upływie jej daty ważności. Przy otwieraniu opakowania należy zachować ostrożność, by nie doszło do pęknięcia. Szukając najbezpieczniejszych prezerwatyw, miej na uwadze również ich odpowiednie użytkowanie. 

Zalety prezerwatyw 

Najlepsze prezerwatywy oprócz wysokiej skuteczności ochrony przed niechcianą ciążą oraz zabezpieczaniem przed chorobami wenerycznymi, mają inne zalety. 

 • To łatwo dostępna metoda antykoncepcji. Możesz kupić prezerwatywy
  w aptece (bez recepty), drogerii stacjonarnej czy internetowej – szybko i bez wychodzenia z domu. 
 • Prezerwatywy są relatywnie tanie, w porównaniu z niektórymi metodami antykoncepcji. 
 • Nie mają wpływu na organizm, jak w przypadku antykoncepcji hormonalnej.  Nie zaburzają krzepnięcia krwi ani płodności. Można je stosować z lekami przyjmowanymi na stałe. 
 • Na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów, które zwiększają doznania partnerów czy opóźniają wytrysk. Możesz wybrać najlepsze prezerwatywy dla swoich potrzeb. 
 • Założenie prezerwatywy jest stosunkowo proste, ale przy rozpoczynaniu aktywności seksualnej warto obejrzeć filmiki instruktażowe oraz poćwiczyć. Edukacja seksualna jest bardzo ważna i procentuje potem większą świadomością i satysfakcjonującym seksem. 

TOP 5 najczęściej wybieranych prezerwatyw  

Zastanawiasz się, jakie prezerwatywy wybrać? Przedstawiamy 5 produktów, które cieszą się największą popularnością i dobrymi opiniami. Znajdziesz je w drogerii internetowej Makeup.pl

 1. Durex Intense Orgasmic – jeśli szukasz produktu, który wzmocni doznania w trakcie seksu, to jedne z najlepszych prezerwatyw. Są prążkowane, zawierają wypustki i żel stymulujący. Zapewnią dodatkowe bodźce. W opakowaniu znajdują się trzy sztuki. Prezerwatywy wykonane są z odpornego silikonu, który dopasowuje się do kształtu penisa, nie pęka i nie powoduje alergii. Produkt nasączony jest lubrykantem, który chroni przed obtarciami czy bólem. Pamiętaj, że dobre prezerwatywy powinny być przebadane dermatologicznie. Produkt od Durex spełnia ten wymóg. Prezerwatywy prążkowane z wypustkami i żelem stymulującym sprawią, że intymne chwile będą jeszcze bardziej ekscytujące i bezpieczne. 
 2. Unimil Skyn Elite – to ultracienkie prezerwatywy, które zadbają
  o maksymalną przyjemność podczas zbliżenia. Produkt zapewnia naturalne dopasowanie i bezpieczeństwo. W opakowaniu dostępne są trzy sztuki. To według wielu konsumentów najlepsze prezerwatywy na rynku. Produkt został wykonany z materiału SKYNFEEL™, który wyróżnia się delikatnością, dzięki czemu zapewnia bardziej naturalne doznania. Prezerwatywy polskiej marki Unimil są wytrzymałe, jednak należy pamiętać o właściwym użytkowaniu. Seks z użyciem ultracienkich prezerwatyw będzie intensywnym i emocjonującym przeżyciem. Partnerzy mogą poczuć swoją wyjątkową bliskość, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo. 
 3. Durex Performa Condoms – to produkt z żelem przedłużającym stosunek. Prezerwatywy pokryte są specjalnym lubrykantem, dzięki któremu przyjemność będzie trwać dłużej. Żel opóźnia męski wytrysk. Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału najwyższej jakości. Odporność została poddana licznym testom. Opakowanie zawiera trzy sztuki. To jedne z najlepszych prezerwatyw wydłużających stosunek. Firma Durex to czołowy producent prezerwatyw na światowym rynku. Ich produkty cieszą się dużym zaufaniem, dzięki najwyższej jakości i gwarancji bezpieczeństwa. Jeśli chcesz, by zbliżenie trwało jak najdłużej, wybierz prezerwatywy z żelem opóźniającym wytrysk. Bezpieczne chwile bliskości są bezcenne. 
 4. Unimil Skyn Cocktail Club – to produkt, który wyostrzy doznania podczas seksu. Prezerwatywy są w całości aromatyzowane. Woń i smak znanych koktajli oddziałują na wszystkie zmysły. Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału poliizoprenowego, odpornego na uszkodzenia. Jeśli lubisz smakowe wersje, to najlepsze prezerwatywy dla Ciebie. Lubrykant zabezpiecza przed obtarciami i ranami. Prezerwatywa ma szerokość 53 mm. W opakowaniu znajdują się trzy sztuki. Produkt od Unimil jest wygodny, cienki i wytrzymały. Odkryj nowy wymiar przyjemności z Coctail Club. Bliskość i bezpieczeństwo to fundament udanego seksu.
 5. Durex Extra Safe – bezpieczeństwo podczas stosunku to podstawa. Prezerwatywy Extra Safe są wzmocnione, dzięki czemu gwarantują większą pewność i komfort. Opakowanie zawiera 12 sztuk. Produkt wykonany jest z lateksu. Zawiera dużą ilość lubrykantu, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom błon śluzowych. Jest odpowiedni do seksu waginalnego, analnego oraz oralnego. Został przebadany dermatologicznie. Durex Extra Safe to jedne z najlepszych prezerwatyw, które gwarantują pewność i większe bezpieczeństwo w trakcie stosunku. Bądź maksymalnie blisko z drugą osobą, pamiętając o ochronie.

Materiał promocyjny

Archiwum: październik 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts